Sedlec - Prčice
ZŠ a MŠ

Vytrvalostní běh žáků 1. stupně

Vytrvalostní běh žáků 1. stupně – školní hřiště – 23. 9. 2022 1

Dne 23. září se žáci 2. až 5. třídy za slunečného počasí zúčastnili již tradičního vytrvalostního běhu.

Akce se uskutečnila venku na školním hřišti. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle třídy a pohlaví. Postupně se pak uskutečnily 4 běhy.

Jako první se na start postavily dívky 2. a 3. třídy, které běžely 500 m, po nich chlapci 2. a 3. třídy, kteří běželi 800 m. Stejnou vzdálenost běžely dívky 4. a 5. třídy a jako poslední závodili chlapci 4. a 5. třídy, kteří měli trať dlouhou 1 000m. Všichni podali velmi dobré výkony a většina běhů byla až do konce velmi vyrovnaná. Třem nejlepším byly předány diplomy a drobné ceny a i ostatní dostali za účast malou sladkou odměnu.

V jednotlivých kategoriích byli nejlepší:

2. a 3. třída dívky: 1. místo - N. Oravková, 2. místo - Ž. Svatošová, 3. místo - A. Podzimková

2. a 3. třída chlapci: 1. místo - R. Hejhal, 2. místo - D. Hooker,  3. místo - O. Sládek

4. a 5. třída dívky: 1. místo - E. Hronová, 2. místo - E. Marková, 3. místo - A. Vopatová

4. a 5. třída chlapci: 1. místo - K. Sládek, 2. místo - M. Dvořák, 3. místo - Š. Kolář